ضد یخ

اعطای عاملیت ضد یخ زیپ در سراسر کشور.
⁣#ضدیخ
ضد یخ زیپ تولید شده از بهترین مواد اولیه
کیفیت بالای ضد یخ zip جهت محافظت از سیستم خنک کنندگی خودروی شما

ضدیخ زیپ
ضدیخ زیپ

نکاتی در مورد ضد یخ و ضد جوش

تا پنجاه سال پیش از آب به عنوان مایع خنک کننده خودروها، باموفقیت استفاده می شد اما آب در عین حال که از لحاظ خواص انتقال حرارت بسیار خوب است از برخی لحاظ آب داراي نقایص زیادي می باشد. به ویژه در سیستم هاي خنک کننده موتورهاي جدید که در شرایط سخت تري باید کار کنند. لذا سازندگان خودرو، مخلوطی از آب و ضد یخ به نسبت ۵۰ به ۵۰ راتوصیه می کنند.

دلایل چنین توصیه اي هم این است که:

آب به تنهایی نقطه جوش پائینی دارد. یعنی در دماي بالاي کارکرد موتور به نقطه جوش می رسد.

نقطه انجماد بالایی دارد یعنی در سرما زود یخ می بندد. از همه مهمتر باعث پوسیدگی و زنگ زدگی قطعات رادیاتور و بدنه موتور می شود.

ضد یخهاي مرغوب، حاوي اتیلن گلیکول و مواد افزودنی است. ضد یخ در سیستم خنک کننده مصرف می شود نقطه جوش مایع ،بالاتر از آب خالص خواهد بود و نقطه انجماد مایع کاهش می یابد همچنین قطعات سیستم خنک کننده از زنگ زدگی و پوسیدگی مصون می مانند.
۰۴۱۳۴۲۱۰۲۶۴ عبداالهی
ضد یخ زیپ علاوه بر استفاده به عنوان ضدیخ در فصول سرد سال ,در واقع بطور همزمان یک عامل قوی ضدجوش و ضد زنگ و خوردگی نیز می باشد که به این ترتیب درتمام فصول سال به بهترین نحو از تمام قسمتهای سیستم خنک کننده موتور خودروها محافظت بعمل می آورد.
یک ضدیخ و ضدجوش مناسب بایستی بر اساس آخرین دانش فنی روز فرموله شده و مطابق با استانداردهای BS6580 , ASTM D-3306 و استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI-338 تولیدگردد مانند ضد یخ اکساین

ضد یخ,ضد یخ شیمی اکساین,ضد یخ اکساین شیمی,ضد یخ اکسین,ضد یخ خوب,برترین برند ضد یخ اکساین,قیمت ضد یخ,فرمول ضد یخ,مواد تشکیل دهنده ضد یخ,بهترین ضد یخ,قیمت ضد یخ اکساین,زمان تعویض ضد یخ,ضد یخ پراید,ضد یخ چیست,بهترین مارک ضد یخ,ضدیخ zip,ضدیخ زیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *